O knihovně

„Ideální“ knihovna se stará o lidi. Je provázaná s životem v dané obci tak, že se pro něj stává nepostradatelnou. „Ideální“ knihovna je taková knihovna, které si lidé ani pořádně nevšimnou, protože je pořád na svém místě a vždycky má to, co potřebují.

(Z knihy „Dewey - Kocour z knihovny, který okouzlil celý svět“ od Vicki Myron)

Knihovna Vám nabízí nejen rozmanité služby, ale také příjemné prostředí pro Váš volný čas:

• Navštivte akce, které pro Vás připravujeme.
  • Vychutnejte si také klid pro čtení.
  • Přijďte si jen tak posedět a odpočinout, nebo přemýšlet a tvořit.
  • Naplánujte si setkání s přáteli a známými.

Z našeho fondu si určitě vyberete. Najdete zde vše od časopisů, domácí i zahraniční beletrie přes dětskou literaturu, sci-fi a fantasy, hobby publikace, turistické průvodce až po slovníky a populárně naučnou a odbornou literaturu.

Samozřejmě se můžete připojit k Internetu.

Podrobněji v sekci Služby.

S výběrem, obsluhou počítače i jakýmkoli jiným dotazem Vám rádi pomůžeme!

Od 27.4.2020 je opět knihovna otevřená každý ČTVRTEK 16:00 - 18:00

DO ODVOLÁNÍ je nutné v knihovně dodržovat:

• vstup do knihovny je povolen pouze s ochrannými prostředky např. respirátor, rouška, šátek.
  •  před vstupen do knihovny použít desinfekci, která je v knihovně.
  •  každý návštěvník knihovny je povinen použít jednorázové rukavice (budou k dispozici) při výběru a manipulaci knih a časopisů.
  •  je nezbytně nutné vstupovat do knihovny jednotlivě a dodržovat vzájemné odstupy minimálně 2 m a to platí i pro čekající návštěvníky před knihovnou.
  •  nezdržujte se, prosím, v knihovně déle, než je nezbytně nutné.

DĚKUJI!